IELTSMatters

مشکلات دانلود

پس از خرید موفق، تحویل فایل ها آنی بوده و  لینک دانلود به صورت خودکار نمایش در خواهد آمد.  توجه داشته باشید لینک های دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهند شد.(پوشه Spam را هم چک کنید) .

همچنین شما می توانید با مراجعه به حساب کاربری خودتان در قسمت دانلود ها و سفارشات به تمامی لینک های دانلود خود دسترسی پیدا کنید ،( اگر پسورد خود را برای ورود به حساب کاربریتان را نمی دانید حتما به ایمیل خود مراجعه کنید، بعد از خرید ، پسورد اکانت شما به صورت خودکار ایمیل شما ارسال می شود ،همچنین می توانید در صورت نیاز از گزینه فراموشی رمز عبور نیز استفاده نمایید) 

شایان ذکر است تا ۴۸ ساعت بعد از زمان خرید می توانید از لینک دانلودی که به شما داده شده  نسبت به دانلود فایل اقدام کنید،اما اگر تاریخ انقاضای لینک های دانلود شما تمام شده  باید با استفاده از صفحه تماس با ما،  آدرس ایمیلی که با آن اقدام به خرید از فروشگاه کرده اید را برایمان ارسال کنید تا دسترسی مجدد ایجاد شود لذا سعی کنید فایل مورد نظر را بلافاصله بعد از خرید دانلود کنید.

نکته1:با توجه به اینکه لینک های دانلود دارای تاریخ انقضا می باشند،حتما در اولین فرصت فایل ها را دانلود و در کامپیوتر یا موبایل خود ذخیره نمایید.

نکته2:جهت دانلود از این سایت با نهایت سرعت، حتما نرم افزار IDM را در سیستم خود نصب کنید.برای گوشی های اندرویدی نیز می توانید از نرم افزار ADM استفاده کنید.

نکته3: تمامی فایل هایی که پسوند zip دارند با نرم افزار Winrar باز می شوند. پس حتما باید نرم افزار Winrar را در سیستم خود نصب کرده باشید.

نکته4: فایل هایی که پسوند pdf دارند، با نرم افزار Adobe Acrobat Reader یا Foxit Reader و یا نرم افزارهای مشابه، باز می شوند.

با توجه به موقعیت قرارگیری سرورهای دانلود که در داخل ایران می باشد، حجم دانلود اینترنت شما بصورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

  پسورد تمامی فایل های زیپ: www.ieltsmatters.com
برای باز کردن فایل های زیپ حتما از نرم افزار WinRar استفاده کنید

اگر با نحوه دانلود فایل خریداری شده خود مشکل دارید آموزش های زیر را به دقت مشاهده کنید

  1. پس از پرداخت و خرید موفق شما وارد صفحه زیر (صفحه رسید خرید) می شوید همانطور که در تصویر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است شما می توانید فایل های خود را به آسانی دریافت کنید.

2.  اما گر شما تصادفا از این صفحه خارج شدید یا به هر دلیلی این صفحه را مشاهده نکردید هیچ گونه جایی نگرانی وجود ندارد،اگر پرداخت شما با موفقیت انجام شده باشد ،شما می توانید با مراجه به صفحه حساب کاربری خود و بخش دانلود ها(در تصویر یک) و در ادامه در بخش دانلود ها (تصویر دوم)  به لینک های دانلود فایل خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

تصویر اول نحوه ورود به بخش دانلود ها

تصویر دوم دریافت فایل مربوطه

لازم به ذکر است که ما لینک های دانلود و رسید خرید را به ایمیل شما نیز ارسال کرده ایم که با مراجعه به ایمیل خود می توانید فایل های خود را دریافت کنید(پوشه اسپم ایمیل خود را نیز چک کنید)

رسید و شماره پیگیری خرید نیز با پیامک به شما ارسال خواهد شد

نکته مهم: برای باز کردن فایل های زیپ حتما از نرم افزار WinRar استفاده کنید (در زیر می تونید این برنامه را دریافت کنید) ممکن است بعضی از گوشی های موبایل با اجرای فایل های زیپ مشکل داشته باشند لذا حتما از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید برای اجرای فایل های PDF هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید


  پسورد تمامی فایل های زیپ: www.ieltsmatters.com
برای باز کردن فایل های زیپ حتما از نرم افزار WinRar استفاده کنید

سوالات و مشکلات متداول در دانلود. حتما مطالعه کنید

در ادامه اگر همچنان با مشاهده و انجام مراحل بالا مشکل شما برطرف نشد و قادر به دریافت فایل مربوطه نشدید می توانید در قسمت صفحه تماس با ما از طریق پشتیبانی تلگرامی و همچنین تماس تلفنی (فقط در موارد ضروری) با ما در ارتباط باشید.

ارادتمند شما مدیریت فروشگاه فایل های دیجیتال آیلتس مترز