IELTSMatters

مجموعه تخصصی آیلتس مترز

سوالات متداول

سوال: نحوه دریافت محصولات خریداری شده پس از پرداخت هزینه به چه صورت می باشد؟
همه محصولات فروشگاه به صورت دانلود به ازای پرداخت می باشند یعنی پس از پرداخت هزینه محصول لینک دانلود محصول همان لحظه به شما نمایش داده می شود و به صفحه دانلود مختص به خرید خود هدایت می شوید . علاوه بر نمایش لینک دانلود، ایمیلی حاوی لینک دانلود محصول خریداری شده به ایمیل ثبت شده در سیستم ارسال می شود که می توانید از طریق ایمیل هم اقدام به دانلود محصول مورد نظر کنید.
سوال: هزینه محصولی را پرداخت کردم اما ارتباط اینترنتی ام قطع شد و پیامک کسر مبلغ از حساب برایم ارسال شد لینک دانلود دریافت نکردم باید چه کار کنم؟ 
در صورتی که هزینه مورد نظر از حساب شما کسر شده و به حساب فروشگاه واریز شده باشد در سیستم، اطلاعات خرید شما ثبت شده و جای هیچ گونه نگرانی نیست می توانید از طریق بخش صفحه تماس با ما مشخصات خرید و ایمیل خرید خود را برای ما ارسال کنید پس از بررسی و صحت انجام تراکنش در سیستم، ایمیلی حاوی لینک دانلود محصول خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.
سوال: پس از خرید محصول لینک دانلود را مشاهده کردم اما اقدام به دانلود نکردم و از سمت سیستم ایمیلی برایم ارسال نشد تکلیف چیست؟
دلیل این مشکل معمولا به خاطر ثبت اشتباه آدرس ایمیل می باشد که برخی از کاربران در ابتدای آدرس خود www می گذارند به همین دلیل سیستم به دلیل اشتباه بودن آدرس ایمیل امکان ارسال پیام را ندارد اما بخش پشتیبانی در صورت مطلع شدن از مشکل و ارسال آدرس صحیح ایمیل از سمت شما، پیام مذکور را مجدد ارسال خواهد شد.
سوال: هیچ ایمیلی از سمت فروشگاه در inbox ایمیلم موجود نیست دلیل چیست؟
این مشکل معمولا به خاطر بلوکه بودن میل سرور هاست فروشگاه می باشد که سرویس دهنده های ایمیل پیام های ارسالی از سمت ما را به عنوان اسپم شناسایی می کنند و باید در بخش spam ایمیل های فروشگاه را مشاهده و باز نمایید.
سوال: قصد انتشار یکی از محصولات شما را در سایت شخصی خودم دارم ایا برای این کار نیاز به پرداخت هزینه می باشد؟
کلیه محصولات فروشگاه فایل های دیجیتال منحصرا متعلق به همین فروشگاه می باشد و در صورت هر گونه انتشار محصولات به صورت رایگان و غیر رایگان به شکل غیرمجاز و بدون کسب اجازه پیگیرد قانونی از سمت دارد.لذا اجازه چنین کاری را حتی پس از پرداخت و خرید محصول مورد نظر به هیچ عنوان نخواهید داشت.

  پسورد فایل های زیپ: www.ieltsmatters.com
برای باز کردن فایل های زیپ حتما از نرم افزار WinRar استفاده کنید

       سبد خرید شما

با آموزش های رایگان در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید

کانال تلگرام IELTS MATTERS آیلتس مترز

دسترسی به آخرین آموزش ها و منابع آیلتس بصورت کاملا رایگان فقط در کانال تلگرام آیلتس مترز!
کانال تلگرام

فرصت را از دست ندهید همین الان عضو شوید!