IELTSMatters

دانلود رایگان کتاب Picturing English 2 Alphabet Learning for Teens & Adults

دانلود رایگان کتاب Picturing English 2 Alphabet Learning for Teens & Adults

کتاب “Picturing English 2: Alphabet Learning for Teens & Adults – Who Ate the Apple” یک منبع آموزشی جذاب و کارآمد برای افرادی است که به یادگیری الفبای انگلیسی علاقه‌مندند، به خصوص نوجوانان و بزرگسالان. این کتاب به عنوان یک راهنمای شیوه‌های خلاقانه و جذاب برای یادگیری الفبای انگلیسی طراحی شده است تا به آموزش‌جویان این امکان را بدهد تا با سرگرمی و لذت الفبای انگلیسی را یاد بگیرند.

این کتاب شامل تصاویر و تصاویری جذاب است که به همراه حروف الفبا و کلمات مرتبط با آنها آمده است. با استفاده از رویکرد تصویری و شیوه‌های آموزشی خلاق، “Picturing English 2” به آموزش‌جویان این امکان را می‌دهد تا به سرعت و به صورت جذاب الفبای انگلیسی را یاد بگیرند و با کلمات و مفاهیم مختلف زبان انگلیسی آشنا شوند.

همچنین، با ارائه تمرینات و فعالیت‌های عملی، “Picturing English 2” به آموزش‌جویان این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های خود را در استفاده از حروف الفبا و کلمات مختلف تقویت کنند و به طور کلی مهارت‌های خواندن و نوشتن خود را بهبود بخشند.

با توجه به رویکرد مبتنی بر تصاویر و استفاده از شیوه‌های آموزشی خلاق در “Picturing English 2″، این کتاب یک منبع ارزشمند برای افرادی است که به یادگیری الفبای انگلیسی به صورت مفرح و جذاب علاقه‌مندند و به دنبال روش‌های نوین برای آموزش و یادگیری زبان هستند.

هم اکنون به صورت رایگان از آیلتس مترز!

تعداد صفحات کتاب:49

  دانلود با لینک مستقیم از سرور اصلی سایت

  پسورد فایل های زیپ: www.ieltsmatters.com
برای باز کردن فایل های زیپ حتما از جدید ترین نسخه نرم افزار WinRar استفاده کنید

Email
Telegram
Print

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به این محصول امتیاز بدهید

میانگین امتیازات 3.4 / 5. تعداد امتیازات: 29