تبلیغاتهمه

بهترین آموزشگاه زبان در مشهد کدام است؟

اگر ساکن مشهد هستید و قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید، باید بدانید بهترین آموزشگاه زبان در مشهد کدام است؟ یا کدام سیستم آموزشی، سابقه خوبی در تدریس دارد؟ با مقایسه آموزشگاه های مختلف می توانید بهترین محل را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. یافتن بهترین موسسه برای آموزش زبان انگلیسی در مشهد با روش تدریس کارآمد و اساتید مجرب، کاری زمان بر است که ما شما را در این راه همراهی می کنیم.

اگر قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید، اولین اقدام شما یادگیری زبان انگلیسی خواهد بود. به دلیل پرکاربرد بودن این زبان بین المللی در تمامی کشورها، اکثر دانشجویان برای یادگیری زبان دوم، انگلیسی را انتخاب می کنند.

لیست کامل آموزشگاه های زبان مشهد

معرفی آموزشگاه های برتر زبان انگلیسی مشهد به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک می کند. هر کدام از این مراکز آموزشی سعی می کنند با استفاده از روش های نوین، به بهترین نحو مفاهیم مورد نظر را به زبان آموزان انتقال دهند.

راشد، بهترین آموزشگاه زبان در مشهد

راشد، بهترین آموزشگاه زبان در مشهد

موسسه راشد، مجموعه ای حرفه ای و باکیفیت است که با 20 سال سابقه تدریس، تجربه بسیار زیادی در حوزه آموزش زبان انگلیسی در مشهد دارد. این آموزشگاه دوره های مختلفی را که شامل، زبان های خارجی، برنامه نویسی، حسابداری، شبکه و امنیت است، برگذار می کند.

 • تمامی دوره ها در بالاترین سطح کیفی برای دانشجویان عرضه می شود و در تمامی شعب آموزشگاه راشد در حال برگذاری می باشند. دانشجویان می توانند با انتخاب محل مورد نظر، ثبت نام کرده و در کلاس ها شرکت کنند.
 • ممکن است برای انتخاب کلاس و هزینه دو دل باشید، مشاوران موسسه با استفاده از تجربیاتشان، شما را راهنمایی کرده و دوره مناسب را به شما پیشنهاد می دهند.
 • اگر نمی توانید به دلیل کمبود وقت، در جلسه تعیین سطح حضور داشته باشید، آموزشگاه راشد شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید به صورت آنلاین تعیین سطح بشوید.
 • از جمله آزمون هایی که موسسه راشد برگذار می کند، می توان به ماک ایلتس اشاره کرد که به صورت ماهانه می باشد.
 • استفاده از اساتید مجرب و نمونه به همراه روش تدریس نوین، از دلایل رضایت زبان آموزان آموزشگاه راشد است.
 • راشد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در مشهد، مرتبط با دوره و زبان مورد نظر، آزمون های متعددی برای بالا بردن سطح علمی شما در نظر گرفته است. همچنین می توانید در دوره های فشرده آموزشی این موسسه شرکت کنید.
 • برخی از آموزشگاه ها تمام زبان های خارجی را پوشش نمی دهند اما راشد، دوره های زیادی به زبان آموزان ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:
 1. دوره آموزش زبان انگلیسی (کودکان، نوجوانان، بزرگسالان)
 2. دوره آموزش زبان عربی
 3. دوره آموزش زبان آلمانی
 4. دوره آموزش زبان روسی
 5. دوره آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان شکوه دانش توس

موسسه شکوه دانش توس، با بیش از 40 سال سابقه در زمینه تدریس زبان های خارجی، به عنوان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های زبان مشهد شناخته می شود. این موسسه با استادانی مجرب و روش های تدریس جدید، می تواند انتخابی درست برای شما باشد. دوره های زیر در این اموزشگاه به علاقه مندان ارائه می گردد:

 1. دوره زبان انگلیسی و فرانسه
 2. دوره مخصوص کودکان
 3. دوره تخصصی آزمون ها
 4. دوره بحث آزاد انگلیسی

آموزشگاه زبان ماهان

این موسسه سال 1388 افتتاح شده و در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می کند. کلاس های آموزشگاه ماهان، برای تمامی سنین به طور مجزا تشکیل می شود و استادانی بسیار مجرب و با سابقه برای اموزش بکار گرفته است.

آموزشگاه انگلیسی خیام

موسسه خیام در سال 1390 در زمینه آموزش زبان خارجی فعالیت خود را شروع کرده است. این آموزشگاه با برنامه ریزی دقیق و اساتیدی با تجربه برای پیشرفت دانشجویان خود همواره تلاش می کند و فضای بسیاری خوب و دوستانه ای را فراهم کرده است.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در مشهد

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در مشهد
معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در مشهد

برای انتخاب آموزشگاه زبان خوب و باکیفیت، باید به معیارهای خاصی توجه کنید و تحت تاثیر تبلیغات و بزرگ نمایی قرار نگیرید. بهتر است از تجربه دوستان، آشنایان و نظرات کسانی که به آموزشگاه زبان مراجعه کردند، استفاده نمایید. از ویژگی های مهم برای مقایسه آموزشگاه های مختلف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مکان آموزشگاه زبان مشهد

موقعیت آموزشگاه می تواند یکی از مهم ترین معیارهای شما برای ثبت نام باشد. ترافیک یا دوری مسیر و هزینه رفت و آمد، روی روند یادگیری شما تاثیر می گذارد. تصور کنید برای رسیدن به آموزشگاه، نیم ساعت در مسیر باشید، انرژی زیادی از شما گرفته شده و تمرکز کامل را برای یادگیری نخواهید داشت. پس انتخاب آموزشگاه با موقعیت مناسب مهم است.

سابقه کاری آموزشگاه زبان در مشهد

آموزشگاه ها قطعا مدارکی مانند ایلتس، تافل یا دولینگو را که به دانشجویان ارائه می دهند، در سایت یا صفحه مجازی خود ثبت می کنند. با بررسی این مدارک معتبر می توانید از کیفیت و بازدهی آموزشگاه مطلع شوید.

ساعات کلاس آموزشگاه زبان

اگر از آن دسته افراد هستید که زمان آزاد محدودی دارید، باید به دنبال آموزشگاهی باشید که در ساعات مورد نظر شما امکان ثبت نام کلاس دارد. برخی افراد به دلیل ساعت کاری، نمی توانند صبح یا ظهر در کلاس شرکت کنند و برای بعضی دیگر، ساعات صبح انتخاب بهتری خواهد بود.

مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

جوی آرام و بدون سر و صدا حین تدریس و آموزش، بسیار مهم است. بعضی از آموزشگاه های زبان این شرایط را فراهم می کنند که دانشجو برای آشنایی با نحوه تدریس استاد و جو محیط یک جلسه به صورت رایگان در کلاس شرکت می کند.

رده سنی همکلاسی ها نیز اهمیت دارد، زیرا کودکان به دلیل انرژی بالایی که دارند، فضایی پر سر و صدا ایجاد می کنند و ممکن است مانع تمرکز شما بشود.

اساتید با تجربه در بهترین آموزشگاه زبان مشهد

قبل از شروع ترم، بهتر است از تجربه آموزشی و نحوه ارتباط اساتید با دانشجویان پرس و جو کنید. اساتیدی هستند که با وجود مدرک عالی و تجربه زیاد در تدریس، ولی در زمینه ارتباط با دانشجویان خوب عمل نمی کنند و باعث نارضایتی آن ها می شوند.

امکانات آموزشگاه زبان

در سال های پیش امکانات آموزشگاه های زبان، شامل یک تخته و کتاب و صندلی کلاس بود، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شرایط عوض شده است. بهترین آموزشگاه زبان در مشهد برای بالا بردن کیفیت خود و پیشرفت موسسه از امکاناتی چون لپ تاپ، سیستم هوشمند، سی دی های مختلف اموزشی و تلویزیون استفاده می کنند. هنگام ثبت نام به استفاده از این امکانات دقت کنید.

حرف آخر

برای انتخاب بهترین آموزشگاه، باید به مسیر، کیفیت و تجربه در زمینه آموزشی دقت کنید. یادگیری زبان انگلیسی به دلیل کاربرد فراوانی که دارد، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به همین دلیل دوره های انگلیسی نسبت به زبان های دیگر در کشور ما طرفداران بیشتری دارد. از طرفی موسسه های فراوانی در سطح شهر مشهد برای تدریس زبان وجود دارد. این تنوع ممکن است ما را در انتخاب درست دچار سردرگمی کنند.

با توجه به معیارهای صحیح از جمله اساتید مجرب، روش های تدریس نوین و کارامد و سابقه کاری، پاسخ این سوال که بهترین آموزشگاه زبان در مشهد کدام است، آسان می شود. آموزشگاه راشد، با توجه به تنوع بالا در کلاس های آموزشی در لیست بهترین گزینه قرار دارد.

 

**  این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توسط سفارش دهنده آن تهیه و تنظیم شده است و آیلتس مترز  مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد امتیازات: 0

بهترین و پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون
بهترین و پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا